Konsultant ds. obsługi Klienta indywidualnego

Work Service

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

• Obsługa rozmów przychodzących dotyczących produktów i usług Firmy Telekomunikacyjnej

• Przekazywanie informacji na temat faktur i płatności Klientów

• Rozwiązywanie problemów podczas rozmowy z Klientem dotyczącej Sieci Komórkowej

• Rejestracja zgłoszeń w systemie komputerowym

• Aktywacja/dezaktywacja usług na kontach Klientów.

Wymagania

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Wynagrodzenie godzinowe (13 zł brutto)

• Możliwość uzyskania premii i prowizji

• Możliwość skorzystania z benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna, atrakcyjne oferty ubezpieczeń)

• Możliwość awansu oraz zdobycia doświadczenia w obsłudze Klienta

• Możliwość pogodzenia nauki w systemie zaocznym z pracą

• Pracę dla wiodącej Firmy Telekomunikacyjnej

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing