Konsultant ds. obsługi klienta bankowego

Spółka Dystrybucyjna Banku Pocztowego Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy częścią polskiego banku, który towarzyszy Polakom już od ponad 20 lat.
Jeżeli jesteś na początku swojej drogi zawodowej lub chcesz kontynuować swoją karierę, dołącz do naszego zespołu. Stawiamy na ludzi z pomysłami. Stworzymy Ci wiele możliwości rozwoju w różnych projektach i świetną atmosferę pracy. Z nami nauczysz się jeszcze więcej!

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź - Widzew

Zapraszamy do współpracy osoby dynamiczne, zainteresowane zdobyciem nowych umiejętności i doświadczeń. Świadcząc usługi na rzecz Banku, zrealizujesz Swoje plany zawodowe rozpoczynając przygodę z instytucją cieszącą się od lat zaufaniem tysięcy Polaków.

Do Twoich zadań należeć będzie:
-budowanie i utrzymywanie relacji z aktualnymi Klientami Banku
-dbanie o pozytywny i profesjonalny wizerunek Banku
-informowanie o produktach i usługach Banku na rozmowach przychodzących
i wychodzących
-powitanie nowych Klientów Banku
-prowadzenie wywiadów telefonicznych z aktualnymi Klientami Banku
-sprzedaż produktów bankowych

Kandydatom oferujemy:

-pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji
-pracę w zespole o różnym przedziale wiekowym
-możliwość rozwoju zawodowego
-profesjonalne wdrożenie do pracy (szkolenia produktowe i sprzedażowe)
-stałe bądź elastyczne godziny pracy (dostosowane do indywidualnych potrzeb)
-pracę w nowoczesnej placówce Contact Center

SPRAWDŹ NAS
I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
-motywacji do pracy
-poprawnej dykcji i umiejętności komunikacji
-umiejętności obsługi komputera na poziomie podstawowym
-doświadczenia w Contact Centre będzie mile widziane
-dyspozycyjności min. 20 h w tygodniu od pn - pt 8.00-20.00
-dążenia do wyznaczonych celów

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing