Konsultant ds. najmu nieruchomości - Industrial

Michael Page

Warszawa, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za działania mające na celu komercjalizację nieruchomości Industrial.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, notowanego na giełdzie dewelopera i zarządcy działającego na rynku nieruchomości magazynowych szukamy osoby na stanowisko Konsultant ds. najmu nieruchomości - Industrial. Geneza stanowiska jest związana z nowymi inwestycjami grupy i wspieraniem w działaniach Development Manager-a.

Opis stanowiska

  • Wsparcie działań komercjalizacji obiektów magazynowych,
  • Utrzymywanie oraz rozwijanie współpracy z istniejącymi klientami,
  • Współpraca z agencjami zajmującymi się obrotem nieruchomościami,
  • Doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej powierzchni wg wymagań najemcy,
  • Bieżąca analiza rynku nieruchomości,
  • Współtworzenie strategii sprzedaży dostosowanej do planów rozwoju firmy,
  • Praca backoffice - tworzenie dokumentów, umów najmu itp.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze nieruchomości, bądź w branży logistycznej,
  • Znajomość rynku nieruchomości komercyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Szkolenia, narzędzia pracy,
  • Praca w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży nieruchomości,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page