Konsultant ds. Monitorowania Systemów z językiem francuskim

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice/Sophia Antipolis, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice/Sophia Antipolis

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Administracja biurowa

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy informatycznej poszukujemy osób z biegłą znajomością języka francuskiego chcących wykorzystywać język obcy w biznesie i zdobywać doświadczenie w branży IT pracując na południu Francji.

Zatrudniona osoba będzie przez 2 miesiące w trakcie wdrożenia pracowała w Katowicach a następnie przez okres 1 roku w siedzibie klienta w Sophii Antipolis we Francji.

Opis stanowiska:

  • Monitoring infrastruktury informatycznej klienta
  • Reagowanie na alerty, rozwiązywanie problemów technicznych
  • Wykonywanie testów systemowych
  • Kontakt z działem technicznym z Francji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Wiedza techniczna z zakresu IT będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność
  • Rzetelność i dokładność
  • Otwarcie na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub filologiczne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie w Sophia Antipolis oraz pokrycie kosztów przelotu
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu
  • Duże możliwości rozwojowe
  • Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.