Opis stanowiska pracy

Polmedicus Sp. z o.o.Sp.k. jest licencjonowaną agencją wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji personelu opiekuńczego. Wpis Marszałka Województwa Wielkopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11703. Chcesz zdobyć doświadczenie w branży HR? Dołącz do nas!
Obecnie do naszego oddziału w Poznaniu poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Analiza rynku pod kątem potencjalnych kandydatów
Wstępna weryfikacja nadesłanych aplikacji
Realizowanie mobilnych projektów rekrutacyjnych
Zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych w ogólnie dostępnych mediach
Administrowanie bazą danych

Kwalifikacje:

Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat
Znajomość języka niemieckiego

Umiejętność obsługi pakietu MS Office
Umiejętność pracy samodzielnej
Orientacja na wynik
Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego
Zdobycie doświadczenie w branży HR
Elastyczny Czas Pracy: 20-40 godz./tyg

POLMEDICUS Nobel Tower
ul.Dąbrowskiego 77
60-529 Poznań

Prezentacja firmy

Polmedicus Sp. z o.o. Sp. k. w Poznaniu jest firmą rekrutującą, która po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa