Unicall Communication Group Poland Sp. z o.o.
Unicall Communication Group Poland Sp. z o.o. Unicall Communication Group Poland Sp. z o.o. Unicall Communication Group Poland Sp. z o.o.

Oczekujemy:
- wysokiej kultury osobistej, kreatywności, poczucia humoru,
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- umiejętności argumentacji i przekonywania,
- mile widziane doświadczenie obsłudze klientów, sprzedaży,

KONSULTANT DS. KONTAKTÓW Z KLIENTAMI

Miejsce pracy: 35-310 Rzeszów

Oferujemy:
- wynagrodzenie - podstawa + premia,
- umowę zlecenie, z możliwością otrzymania umowy o pracę
- szkolenia wdrażające w zakres obowiązków oraz podnoszące kwalifikacje,
- przejrzystą ścieżkę kariery, realne szanse na awans,
- możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów tj. karta Multisport, bony upominkowe,

Zadania:
- telefoniczna obsługa klientów
- udzielanie informacji o produktach i usługach
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
- promowanie i sprzedaż produktów

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.