Konsultant ds. funduszy unijnych

BASED

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • Umowa o pracę lub umowa cywilnoprawna,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
  • Praca w systemie projektowym, w małym zespole,
  • Różnorodny charakter realizowanych projektów,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z sektorem prywatnym i publicznym;

Zakres obowiązków:

  • Bezpośredni kontakt z Klientami firmy i bieżące doradztwo na etapie przygotowania projektu,
  • Opracowywanie dokumentacji aplikacyjnej, w tym wniosków o dofinansowanie, biznes planów, studiów wykonalności oraz innych wymaganych analiz,
  • Bezpośredni kontakt z instytucjami ogłaszającymi konkursy,
  • Stały monitoring dostępnych możliwości dofinansowania,
  • Wyjazdy służbowe;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Zainteresowanie tematyką funduszy UE, w tym aktualna wiedza na temat dostępnych programów,
  • Umiejętność wyszukiwania informacji,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Kreatywność i łatwość budowania treści pisemnych,
  • Uprzejmość i łatwość komunikacji,
  • Skrupulatność i spostrzegawczość,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Otwartość na wiedzę i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność;

Wymagania dodatkowe:

  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kategorii B;

Prezentacja firmy

BASED to firma konsultingowa, która świadczy usługi z zakresu doradztwa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting