Konsultant ds. aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

A-Trybut-Polski HR S.A.

Radom, mazowieckie

Polski HR A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Radom

Zadania:

  • rekrutacja do projektu młodych, niepełnosprawnych osób wchodzących na rynek pracy,
  • sporządzanie indywidualnego planu działania z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji i potrzeb zawodowych uczestników projektu,
  • udzielanie osobom niepełnosprawnym informacji o zawodach, rynku pracy oraz możliwościach odbycia szkoleń zawodowych i kursów,
  • organizowanie staży i szkoleń oraz nowych miejsc pracy dla uczestników projektu,
  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z organizacjami związanymi z aktywizacją i promocją zatrudnienia osób niepełnosprawnych,
  • wspieranie i zachęcanie do aktywności zawodowej uczestników projektu.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe min. pedagogika, doradztwo zawodowe psychologia, praca socjalna,
  • dobrze rozwinięte kompetencje osobiste, społeczne i organizacyjne niezbędne do wsparcia klienta z niepełnosprawnością,
  • znajomość specyfiki pracy z osobami z różnymi niepełnosprawnościami,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  •  chętnie zatrudnimy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji Cv.