ALTEN Polska
Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Konstruktor

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Wschowa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Inżynieria

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu Konstruktorów i projektować w obszarze branży okiennej, ta oferta jest dla Ciebie!

Główne obowiązki:

  • projektowanie 2D okien i drzwi stalowych
  • tworzenie dokumentacji technicznej i list materiałowych
  • przygotowywanie rysunków 2D i 3D okuć i akcesoriów
  • opracowywanie nowych rozwiązań i współpraca z innymi działami w celu ich wdrażania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn)
  • znajomość programów CAD 2D (AutoCAD, GstarCAD lub podobny) – znajomość programów CAD 3D, a w szczególności Autodesk Inventor będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  • znajomość procesów obróbki metalu (obróbka skrawaniem, gięcie blach), branży stolarki okiennej i języka angielskiego na poziomie B1 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • możliwość certyfikacji i szkoleń
  • pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!