Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, firma TELZAS sp. z o.o., wiodący w Polsce producent i dostawca urządzeń zasilania gwarantowanego i systemów zdalnego monitoringu i nadzoru poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej
  • Analizowanie i unowocześnianie rozwiązań konstrukcyjnych
  • Projektowanie i wdrażanie nowych produktów i rozwiązań konstrukcyjnych
  • Nadzór konstrukcyjny nad realizacją projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i umożliwiającym analizę dokumentacji technicznej
  • Znajomość obsługi oprogramowanie Autodesk (Inventor, PDM)
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora
  • Zdolności samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • Kreatywności i skuteczna organizacja pracy
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • interesującą i stabilną pracę w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w zaawansowanych technologicznie projektach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria