Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i rozwój systemów LNG

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość projektowania wymienników ciepła
  • Dobra znajomość programu AutoCad i MS Office
  • Biegła znajomość rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • Otwartość na doświadczenia i zgłębianie wiedzy z zakresu nowości branżowych
  • Dokładność, sumienność oraz umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienie ukierunkowane na długofalową współpracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy, możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia

Prezentacja firmy

REMONTOWA LNG SYSTEMS Sp. z o.o. to znany na świecie producent ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne