Opis stanowiska pracy

Jedna z największych polskich firm zajmujących się produkcją, modernizacją oraz naprawami taboru szynowego, z wieloletnim branżowym doświadczeniem, poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Konstruktor

Obowiązki na stanowisku:

• projektowanie części, zespołów i pojazdów szynowych

• tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej 3D i 2D

• weryfikacja dokumentacji technicznej

• nadzór nad produkcją projektowanych zespołów oraz pojazdów

• współpraca z innymi działami firmy w zakresie optymalizacji technologii konstrukcji

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe, mile widziane mechaniczne

• umiejętność projektowania maszyn i urządzeń w programie Autodesk Inventor

• umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej

• komunikatywna znajomość języka angielskiego

• kreatywność, dokładność, samodzielność, sumienność, dyspozycyjność

• komunikatywność oraz zorientowanie na pracę w grupie

• pasja oraz zamiłowanie do konstruowania i projektowania

Oferujemy:

• możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

• uczestnictwo w innowacyjnych projektach

• pracę w międzynarodowym środowisku

• ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole

• uczestnictwo w szkoleniach

• kursy językowe

• system premiowy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

- naprawie i modernizacji taboru szynowego <br/>- produkcji częśc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta, Praca Kadra zarządzająca, Praca Badania / Rozwój