Opis stanowiska pracy

- opracowywanie koncepcji nowego wyrobu
- opracowywanie dokumentacji technicznej wyrobu
- dobór materiałów i technologii produkcyjnej do realizowanych projektów
- opracowywanie dokumentacji technicznej narzędzi produkcyjnych
- współpraca z biurem patentowym w zakresie zachowania czystości patentowej projektowanego wyrobu
- współudział we wdrożeniu produktu do produkcji, korygowanie problemów jakościowych i usprawnianie produkcji po wdrożeniu produktów do produkcji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku związanym z projektowaniem
- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
- bardzo dobra znajomość programu CAD 3D
- znajomość programów graficznych
- znajomość zasad konstrukcji urządzeń mechanicznych
- skrupulatność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria