Konstruktor-Technolog Obróbki Skrawaniem

OTTO Work Force

Koło, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Koło

OTTO Polska dla swojego Klienta, firmy o zasięgu międzynarodowym będącej producentem narzędzi superściernych, poszukuje Kandydata na stanowisko:
Konstruktor – Technolog Obróbki Skrawaniem
Opis stanowiska pracy:
• projektowanie nowych produktów
• wprowadzanie zmian konstrukcyjnych
• opracowanie specyfikacji materiałów oraz dokumentacji technicznej
• kalkulacje procesów produkcyjnych do celów ofertowych
• opracowanie, wdrożenie i doskonalenie procesów produkcyjnych detali
• projektowanie procesów technologicznych w obszarze obróbki skrawaniem
• nadzór nad tworzeniem oprogramowania CNC dla nowych produktów
• dobór i wdrażanie nowych programów, narzędzi, oprawek i urządzeń
• praca w międzynarodowym środowisku
• odpowiedzialność za terminowe wdrażanie projektów

Od Kandydatów oczekujemy:
• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne)
• umiejętności swobodnego posługiwania oprogramowaniem CAD, Solid Works
• podstawowej wiedzy z zakresu materiałoznawstwa
• znajomość procesu obróbki skrawaniem, obrabiarek CNC oraz rysunku technicznego
• umiejętność programowania maszyn sterowanych numerycznie CNC
• mile widziane doświadczenie w projektowaniu procesów produkcyjnych
• zdolności analityczne oraz odpowiedzialność w podejmowanych zadaniach
• znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym
• znajomość języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym
• znajomość systemu SAP, narzędzi Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem
• umiejętność pracy pod presją czasu, zorientowanie na osiąganie i realizację celów
• dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na szkolenia
Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
• pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku
• samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną
• możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych
• pakiet szkoleń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.