Konstruktor - projektant - technolog konstrukcji stalowych i aluminiowych

Anodesign Sp. z o.o.

Warszawa, Góra Kalwaria, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy producentem reklam świetlnych, mebli i elementów architektonicznych.

Istniejemy na rynku 19 lat. Mamy własny zakład produkcyjny.

Pracujemy dla generalnych wykonawców, deweloperów, sieci handlowych i dużych firm.

Poszykujemy osoby na stanowisko Konstruktora - projektanta konstrukcji stalowych i aluminiowych.

Zakres zadań:

- projektowanie konstrukcji do wycen

- wykonanie projektów konstrukcji i obliczeń

- przygotowanie dokumentacji warsztatowej

- przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Co oferujemy:

- praca w młody, dynamicznym zespole

- atrakcyjne i motywujące zarobki

- bardzo ciekawa praca

Wymagania

- uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń są dodatkowym atutem

- projektowanie w autocad

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym mile widziana

- zaangażowanie i kreatywność

Prezentacja firmy

Od 20 lat realizujemy spektakularne oznakowania i reklamy wizualne dla n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie