Konstruktor Mechanik

JOBME S.A.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Dla Naszego Klienta, globalnego dostawcy usług i rozwiązań z zakresu mechaniki, automatyki i robotyki, poszukujemy osoby na poniższe stanowisko.

Zadania:

• Wykonywanie projektów oprzyrządowania technologicznego linii produkcyjnych w różnych branżach

• Wykonywanie projektów urządzeń, stanowisk i podzespołów gniazd zrobotyzowanych oraz modernizacje istniejących stanowisk

• Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji technicznej 2D linii produkcyjnej

• Analiza wstępna oraz tworzenie propozycji rozwiązań technologicznych dla działu ofertowania i wyceny

• Tworzenie animacji oraz symulacji proponowanego rozwiązania

• Ścisła współpraca z działem technologicznym oraz warsztatem

• Współpraca z podwykonawcami

• Kontakt z klientem w celu ustalenia szczegółów technicznych projektu

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne - Mechanika i Budowa maszyn, Robotyka i automatyka

• Min. 1-2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku

• Dobra znajomość MS Office i wybranych Solidworks/Inventor/Catia

• Umiejętność czytania rysunku technicznego

• Znajomość j. angielskiego (poziom B2)

• Umiejętność rozwiązywania problemów konstrukcyjnych

• Zdolności planowania i organizacji własnej pracy

• Umiejętność poszukiwania rozwiązań konstrukcyjnych obniżających koszt realizowanych projektów

• Samodzielność w wykonywaniu pracy, kreatywność i umiejętności pracy w grupie

Oferujemy:

• Zatrudnienie w znanej międzynarodowej korporacji

• Możliwość dalszego rozwoju

• Bezpłatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

• Bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria