LiuGong Dressta Machinery

Konstruktor - Mechanik

Od: LiuGong Dressta Machinery
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Bezpośredni przełożony: Kierownik Działu w Departamencie Badań i Rozwoju

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Poziom stanowiska: Specjalista / Młodszy Specjalista

Start: od zaraz

Ilość wakatów: 4

Najważniejsze kwalifikacje, aby skutecznie realizować zadania:

  • wykształcenie techniczne, preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn (mile widziane specjalności związane z projektowaniem i badaniem konstrukcji mechanicznych, techniką samochodową),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży maszyn budowlanych),
  • znajomość programów projektowych m.in. Creo, lub innego do tworzenia i modelowania 3D,
  • znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel, Word),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • samodzielność i terminowość w realizacji zadań,
  • kreatywność i zdolność do pracy w zespole projektowym.

Mile widziane

• znajomość programu do zarządzania dokumentacją techniczną Windchill lub funkcjonalnie podobnego.

W zamian zaoferujemy Ci:

  • międzynarodowe środowisko pracy, w którym będziesz miał okazję spotykać na co dzień inspirujących ludzi,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie z rozpoznawalną na cały świat marką,
  • pakiet socjalny, a w tym dofinansowanie wakacji,
  • merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Codzienne obowiązki:

  • projektowanie aplikacji silnika i układu chłodzenia w maszynach budowlanych (stanowisko 1),
  • projektowanie konstrukcji kabiny wraz z wyposażeniem (stanowisko 2),
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej na części i zespoły do maszyn budowlanych,
  • praca w programie Creo Parametric, rysowanie modeli 3D w systemie „top down design” i wykonywanie rysunków 2D,
  • zarządzanie dokumentacją techniczną w programie Windchill,
  • korzystanie z norm międzynarodowych EN, ISO i zakładowych warunków technicznych,
  • śledzenie rozwoju funkcji oraz zmian instalacji elektrycznych w maszynach budowlanych u konkurencji.

O nas:

LIUGONG DRESSTA MACHINERY Sp. z o. o.

Jesteśmy uznanym producentem sprzętu budowlanego. W Polsce projektujemy oraz produkujemy maszyny budowlane, które znajdują odbiorców na wszystkich kontynentach. Nasze działania marketingowe oraz posprzedażowe mają zasięg globalny. Nasza oferta zawiera kompletną linię produkcji światowej klasy maszyn, oferowanych tylko przez wybrane firmy w branży. Nasza międzynarodowa sieć dystrybucji gwarantuje profesjonalną sprzedaż oraz obsługę klienta.

Myślisz, że nasza firma jest odpowiednim miejscem dla Ciebie?

Wyślij CV klikając w przycisk "Aplikuj".