Agencja Headhunters (Katowice)

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego klienta firmy zajmującej się projektowaniem i budową maszyn montażowych, stanowisk i linii produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego i energetycznego poszukujemy kandydata na stanowisko:
Konstruktor Maszyn

Miejsce pracy: okolice Krakowa

Miejsce pracy: Kraków

OPIS STANOWISKA:

* projektowanie maszyn i linii produkcyjnych w oparciu o budżet i harmonogram projektu,
* tworzenie rysunków wykonawczych i montażowych,
* nadzór nad dokumentacją techniczną,
* tworzenie listy elementów handlowych,
* projektowanie układów pneumatycznych,
* kontakt i współpraca z klientami
* kontakt i współpraca z narzędziownią własną oraz narzędziowniami zewnętrznymi wsparcie zespołu podczas uruchomień.

WYMAGANIA:

* wykształcenie wyższe - inżynier mechanik lub pokrewne,
* co najmniej 2 letnie doświadczenie w projektowaniu maszyn,
* znajomość oprogramowania Solid Works lub podobne,
* znajomość zasad konstrukcji maszyn,
* znajomość pakietu MSOffice,
* umiejętność współpracy w zespole,
* dobra organizacja pracy,
* prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

* stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na czas nieokreślony,
* wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności zawodowych,
* szybki rozwój zawodowy poprzez pracę nad prototypowymi konstrukcjami,
* możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z rozpoznawalnymi na rynku zakładami produkcyjnymi,
* przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole.

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 32 251 00 43