Konstruktor form wtryskowych / Tooling Engineer

Vicim Poland sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

•Ścisła współpraca z producentami narzędzi

•Proaktywne podejście do rozwiązań konstrukcyjnych

•Optymalizacja stosowanych rozwiązań

•Współpraca w ramach Grupy Projektowej

•Nadzór nad powstawaniem narzędzi

Wymagania

•Bardzo dobra znajomość rozwiązań konstrukcyjnych i technologii stosowanych w formach wtryskowych
•Bardzo dobra znajomość specyfiki przetwórstwa tworzyw sztucznych (w szczególności materiałów PC, PC ABS+GF, PMMA, PC+ABS)
•Dobra znajomość programów CAD 3D (np. SolidWorks)
•Wykształcenie wyższe techniczne
•Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
•Doświadczenie na podobnym stanowisku (min 2 lata)

Prezentacja firmy

Holenderska firma Vicim jest międzynarodowym producentem części d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive