KONSTRUKTOR ELEMENTÓW PLASTIKOWYCH

PROTEKT

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, poszukuje na stanowisko:

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn)
  • min. 2 lata doświadczenia w dziedzinie konstruowania detali z tworzyw sztucznych
  • umiejętność projektowania 3D (preferowana znajomość programu Solid-Works)
  • gotowość do podejmowania wyzwań
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość samorealizacji przy projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych.
  • bardzo dobre warunki socjalne

OBOBY ZAINTERESOWANE PODJĘCIEM PRACY PROSIMY O PRZESYŁANIE CV ZA POMOCĄ APLIKUJ.

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Prezentacja firmy

PROTEKT Grzegorz Łaszkiewicz - producent sprzętu chroniącego prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis