Konstruktor Elektryk

Grupa Comatec

Wrocław, dolnośląskie

Grupa Comatec, czołowa firma inżynierska wywodząca się z Finlandii, która rozwija się na rynku międzynarodowym, świadczy i doskonali usługi projektowania technicznego, zarządzania projektami i doradcze dla przemysłu technologicznego, w szczególności w dziedzinie budowy maszyn. Grupa Comatec jest znana z sukcesów w wykonywaniu trudnych zadań, w których zawsze stosuje rozwiązania oparte na nowoczesnych oraz wypróbowanych w praktyce technologiach.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • realizowanie prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych produktów oraz zmianami konstrukcyjnymi w już istniejących wyrobach,
  • projektowanie instalacji elektrycznych pojazdów, w tym dobór komponentów, planowanie ich rozmieszczenia i sposobu montażu,
  • projektowanie wiązek oraz schematów elektrycznych w programie CAD,
  • nadzór nad montażem wiązek oraz innymi elementami elektrycznymi,
  • sporządzanie dokumentacji instruktażowej dla linii produkcyjnej obejmującej komponenty elektryczne,
  • współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych,
  • działania mające na celu obniżanie kosztów oraz ciągłą poprawę jakości produktu.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego elektrycznego,
  • minimum 2 - letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w projektowaniu wiązek elektrycznych, tworzeniu schematów elektrycznych dla pojazdów,
  • biegłej znajomości oprogramowania MS Office,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość CAN-BUS, CATIA, lub Pro/E będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych projektach,
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazne warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do kursów językowych oraz do karty Multisport.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.