KONSTRUKTOR ELEKTRYK

REED Engineering

łódzkie, łódzkie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Zadania:

• Projektowanie urządzęń elektrycznych (m.in. transformatorów mocy)
• Opracowywanie i weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnej oraz wprowadzanie  zmian w dokumentacji technicznej zgodnie z wymaganiami klienta,    poszukiwanie  alternatywnych rozwiązań;
• Współpraca z Działem Produkcji
• Uczestnictwo w międzynarodowych zespołach projektowych;

Miejsce pracy: łódzkie

Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie elektryczne; studenci ostatnich lat studiów / absolwenci
    • Mile widzane doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Znajomość obsługi programów 3D CAD, AutoCad oraz pakietu MS Office;
    • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
    • Umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacja pracy własnej;
    • Umiejętność podejmowania inicjatywny oraz zdolność do podejmowania decyzji;

Oferujemy:

    • Interesującą pracę w innowacyjnej firmie z branży nowoczesnych technologii;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
    • Miłą atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.