Konstruktor Chłodni

OTTO Work Force

Wieluń, łódzkie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wieluń

Główne obowiązki:
• projektowanie i wdrażanie do produkcji nadwozia izotermicznego/chłodniczego,
• bieżące wsparcie działów produkcyjnych w zakresie rozwiązywania problemów związanych z produkcją nadwozi izotermicznych/chłodniczych,
• opracowywanie i wdrażanie nowych produktów, rozwiązań konstrukcyjnych,
• opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej produktów prototypowych,
• współudział we wszystkich stadiach powstawania produktów,
• monitorowanie parametrów jakościowych nowych produktów,
• czynny udział w ustaleniach technicznych z poddostawcami,
• przygotowywanie raportów i prezentacji,
• współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów.

Wymagania:
• min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu nadwozi naczep izotermicznych/chłodniczych,
• praktyczna umiejętność związana z konstrukcją izoterm/chłodni
• znajomość branży w obszarze chłodni,
• wykształcenie wyższe techniczne,
• mile widziane doświadczenie w dziale R&D,
• wiedza z zakresu konstrukcji i eksploatacji pojazdów, wytrzymałości materiałów, materiałoznawstwa,
• bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
• dobra znajomość programów do projektowania 3D typu CAD, atutem znajomość programu Creo,
• bardzo dobra znajomość sposobów obróbki materiałów charakterystycznych dla danej branży,
• bardzo dobra znajomość metod i technik produkcji charakterystycznych dla danej branży,
• dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office,
• komunikatywna znajomość j. angielskiego,
• umiejętność efektywnej współpracy w zespole i pod presją czasu,
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• pracę w firmie będącej liderem w branży,
• uczestnictwo w nowych projektach realizowanych w Dziale Badań i Rozwoju,
• rozwój zawodowy: szkolenia i kursy językowe, wyjazdy na międzynarodowe targi i konferencje,
• pakiet socjalny dostosowany do potrzeb pracownika .

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.