ALTEN Polska
Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Konstruktor Catia

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Wałbrzych

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Inżynieria

Dla jednego z naszych Klientów z sektora automotiv poszukujemy specjalisty na stanowisko Konstruktor Catia.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane wykształcenie wyższe z obszaru konstrukcji oraz tworzyw sztucznych.
  • Doświadczenie min. 3 lata w obszarze konstrukcji w branży tworzyw sztycznych. Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej.
  • Doświadczenie w konstrukcji w programie Catia V5.
  • Wiedza z zakresu własności tworzyw sztucznych oraz znajomość konstruowania elementów z tworzyw sztucznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność prowadzenia bezpośrednich rozmów z klientami.

Mile widziane:

  • Znajomość KVS.

Główne zadania:

  • Konstruowanie elementów w Catia.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej dla nowych oraz już istniejących komponentów.
  • Prezentowanie wyników prac konstrukcyjnych, dokonywanie ustaleń i techniczne doradztwo u klienta.
  • Poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie.
  • Kosztów produktu, podwyższenie jego jakości.

Oferujemy:

  • Indywidualne podejście do każdego kandydata.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport).
  • Dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub rozliczenie firma-firma).
  • Stabilną i długofalową współpracę.
  • Możliwość pracy z europejskim liderem w Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym - Alten Group.
  • Program referencyjny.
  • Wydarzenia integracyjne.