Konstruktor Catia

Arche Consulting

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • modelowanie, projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych produktów, modyfikacja istniejących, opracowywanie nowych rozwiązań,
  • przygotowanie modeli 3D, rysunków wykonawczych,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej dotyczącej nowych wyrobów,
  • bezpośrednia współpraca z zagranicznymi Centrami Technologiczno-Rozwojowymi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w pracy w programie Catia),
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • wysoki poziom umiejętności analitycznych i komunikacyjnych,
  • samodzielność.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria