Konstruktor CAD - Catia/SolidWorks/SolidEdge

IBS Design Sp. z o.o. Sp.K.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- projektowanie stacji zautomatyzowanych, elementów maszyn, elementów wnętrz pojazdów oraz oprzyrządowania w oparciu o oprogramowanie CAD
- praca na terenie Wrocławia z możliwością wyjazdów do klienta na terenie Niemiec
- praca w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

- minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie projektowania CAD
- biegła znajomość jednego z systemów: Catia (w szczególności Surface Design), SolidWorks, SolidEdge
- mile widziane doświadczenie projektowaniu elementów z tworzyw sztucznych
- wyższe wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn)
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Producent komponentów do maszyn i pojazdów, maszyn i urządzeń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria