Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Konserwator urządzeń dźwigowych

Miejsce pracy: Katowice, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Chorzów

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie prac dotyczących konserwacji urządzeń
  • Regularne przesyłanie protokołów zgodnie z obowiązującym systemem
  • Obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
  • Wykonywanie i prowadzenie innych prac określonych przez bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (automatyka, elektrotechnika, elektromechanika)
  • doświadczenie w zakresie konserwacji i napraw urządzeń elektromechanicznych (np. utrzymanie ruchu)
  • uprawnienia G1 E
  • obsługa komputera na poziomie podstawowym
  • czynne prawo jazdy w kategorii B
  • dopuszczenie do praca na wysokości

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia kwartalna
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • Pracę na I zmianę: 6:00-14:00
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w promieniu 100 km od Katowic

Numer referencyjny: KON/04/17/KTW
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.