Konserwator urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych

Vitroflora Laboratorium Kultur Tkankowych

Łochowo, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

bieżąca obsługa urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych oraz inne prace zlecone, praca stacjonarna w laboratorium kultur tkankowych Łochowo k/Bydgoszczy,

Wymagania:

wykształcenie średnie zawodowe, kierunkowe (chłodnictwo , wentylacja), wskazana umiejętność lutowania twardego, mile widziana znajomość branży elektrycznej i informatycznej, umiejętność pracy w zespole, dokładność i sumienność, konsekwencja w działaniu, znajomość języków obcych w szczególności języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Informacje dodatkowe:

Pełen etat, liczba wakatów 1, doświadczenie nie wymagane (absolwenci mile widziani) , wynagrodzenie 2100 zł netto / miesiąc,

dodatki i premie:

premia sezonowa, paczki świąteczne, bogaty fundusz socjalny (dofinansowanie do rekreacji – siłownia, basen, do wypoczynku dzieci , własny ośrodek wypoczynkowy).

Prezentacja firmy

Prężnie działająca firma ogrodnicza produkująca materiał wyjściow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Praca na produkcji