Konserwator - Specjalista ds technicznej obsługi nieruchomości

LeasingTeam Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się administrowaniem nieruchomościami biurowymi i przemysłowymi, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konserwatora / Specjalisty ds. Technicznej Obsługi Nieruchomości.

Nr ref.: K/2013

Poznań

Do zakresu obowiązków należy zapewnienie prawidłowego funkcjonowania nieruchomości od strony technicnzej.

Wymagane kompetencje:

  • Zawodowe lub Średnie techniczne o kierunku budowlanym lub elektrycznym
  • Doświadczenie w zakresie wykonywania prac ogólnobudowlanych
  • Zdolności manualno- techniczne tzw. "ZŁOTA RĄCZKA"
  • Podstawowe umiejętność obsługi komputera w tym Word i Excel
  • Zdolność do pracy na wysokościach pow. 3m
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność

Kompetencje dodatkowe:

  • Uprawnienia do pomiarów instalacji elektrycznych do 1kV
  • Uprawnienia gazowe ( przeglądy gazowe, przeglądy kotłów do 50KW)
  • Uprawnienia do eksploatacji kotłów na paliwa stałe, ciekłe i gazowe
  • Uprawnienia montażysty lub nadzoru rusztowań budowlanych.
  • Praktyka  w kosztorysowaniu robót budowlanych.

Oferujemy:

  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Samodzielne stanowisko pracy

Przewidywany termin zatrudnienia od 01/04/2013r.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie