Konserwator Maszyn Gastronomicznych

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma ISS Facility Services poszukuje osoby na stanowisko:

Mechanik- Złota Rączka który będzie odpowiedzialny za utrzymanie ruchu

Obowiązki:

  • naprawa sprzętu gastronomicznego (kotły, piece, lodówki, zmywarki itp.)
  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac,
  • nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją obiektu.
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu
  • analiza zużycia i stanu technicznego maszyn i instalacji, proponowanie modernizacji, ulepszeń,

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP minimum gr. 1 E do 1 kV
  • doświadczenia w technicznej obsłudze obiektów
  • znajomości obsługi komputera: MS Office,
  • komunikatywności oraz doskonałej organizacji pracy własnej
  • czynnego prawa jazdy

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Prezentacja firmy

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka, Praca Catering / Gastronomia