Opis stanowiska pracy

UNIWERSYTECKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA W KRAKOWIE ZATRUDNI

PRACOWNIKA NA STANOWISKU :

KONSERWATOR – HYDRAULIK

Opis stanowiska:

  • Montaż, demontaż i przebudowa rur, odpływów i instalacji
  • Usuwanie drobnych awarii instalacji

            - ciepłej i zimnej wody

            - kanalizacji

            - centralnego ogrzewania

  • Naprawa, renowacja instalacji sanitarnych
  • Wykonywanie napraw i remontów

Wymagania:

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika
  • umiejętność lutowania, zgrzewania,
  • mile widziane uprawnienia kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji lub dozoru,
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność współpracy w zespole
  • skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
  • umiejętność czytania schematów budowlanych i dokumentacji technicznej
  • sprawność fizyczna
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • gwarancję stałego zatrudnienia,
  • szansę rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o przesłanie życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych t.j. Dz. U. z 2014r. poz. 1182)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Prezentacja firmy

Klinika Stomatologiczna w Krakowie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Budownictwo / Praca na budowie