Opis stanowiska pracy

- nadzór na prawidłowym funkcjonowaniem i użytkowaniem urządzeń i budynków,
- bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych i/lub hydraulicznych,
- rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
- monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wstępne przeszkolenie.

Wymagania

- wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu technicznym,
- czynne prawo jazdy kategorii B,
- znajomość podstaw mechaniki i elektrotechniki,
- podstawowe umiejętności ślusarskie,
- umiejętność posługiwania się narzędziami

- samochód prywatny - koszty użytkowania będą zwrócone przez pracodawcę,

- własne podstawowe narzędzia.

Osoby z grupą inwalidzką również mogą wziąć udział w rekrutacji.
Prosimy jedynie o zaznaczenie tego w CV.

Prezentacja firmy

Fitness Platinium to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji