Opis stanowiska pracy

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR.

Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.

Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

KOMPLETACJA ZAMÓWIEŃ

pomoc magazynowa, praca dla kobiet i mężczyzn, stabilne zatrudnienie

miejsce pracy: GDAŃSK (Osowa)

Opis stanowiska:

  • kompletacja zamówień (asortyment lekki, praca ze skanerem),
  • pakowanie zamówień,
  • różne prace magazynowe i pomocnicze

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimalnego doświadczenie w pracy magazynowej (praca ze skanerami);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka dyspozycyjność;
  • umiejętność pracy w zmieniających się warunkach, pod presją czasu;
  • dobra samoorganizacja;
  • precyzja i dokładność w działaniu;
  • zaangażowanie i motywacja do pracy.

Dodatkowe informacje:

  • umowa zlecenie (w późniejszym okresie możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie w ramach umowy o pracę),
  • dwuzmianowy system pracy ,
  • stawka 2100-2400 zł/brutto na miesiąc.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Inne