Kompletacja zamówień/ pakowanie butelek.

OTTO Work Force

Tarczyn, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Tarczyn

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów - lidera w branży piwowarskiej poszukujemy kandydatów do pomocy w pakowaniu butelek.

Kompletacja zamówień
Miejsce pracy: Michrów i okolice
Nr Ref. KOM/BUT/TAR
Obowiązki:
- Kompletacja zamówień
- Pakowanie butelek
- Przygotowywanie butelek do wysyłki
- Prace porządkowe
Oferujemy:
- możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz"
- pracę w oparciu o umowę zlecenie
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy
- Wynagrodzenie zawsze na czas

Wymagania:
- Chęć do pracy (fizycznej)
- Gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych (praca na zewnątrz)
- Możliwość rozpoczęcia pracy 'od zaraz'
- Solidność
- Odpowiedzialność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.