Kompletacja zamówień - atrakcyjne wynagrodzenie!

Jaga Temp Sp. z o.o.

Błonie, 05-870, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kompletacja zamówień
Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia

Obowiązki:
- kompletacja zamówień ze skanerem magazynowym

Wymagania:
- książeczka sanepidu
- chęci do pracy

Oferujemy:
- przez pierwszy miesiąc umowę zlecenia, od drugiego miesiąca umowa o pracę!
- pracę stałą od zaraz!
- stawkę 14zł brutto
- pracę w godzinach 10-18 ; 12-20; 14-22
- możliwość pracy na jedną ze zmian po ustaleniu z kierownikiem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Zapraszamy również do naszego biura:
Galeria Błonie, ul. Powstańców 18b, lok. 18 pierwsze piętro

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne