Kompletacja i pakowanie zamówień internetowych

Praca Info

Warszawa, 01-402, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletacje i pakowanie zamówień składanych przez klientów za pośrednictwem internetu.

Praca jest w systemie 3-zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
Dla chętnych jest możliwość pracy po 10 nawet do 12 godzi dziennie i wyrobienia dodatkowej premii.

Wynagrodzenie 1800-2400 pln brutto - w zależności od czasu pracy

Uwaga!
Prace można potraktować jako sezonowa ale tez dla chętnych praca na stałe.

Praca OD ZARAZ !!!!!

Wymagania

Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane

Prezentacja firmy

PracaInfo jest firmą zajmującą się Doradztwem Personalnym. Istnie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
10PLN - 10,8PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta