Komisjoner (praca na słuchawkach) - Niemcy

AP Uniapol Development Sp. z o.o

Kaltenkirchen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Komisjoner (praca na słuchawkach)– Niemcy
Miejsce pracy – Niemcy, Kaltenkirchen

• Komisjonowanie towaru za pomocą zestawu słuchawkowego ("pick by voice")

• Kompletowanie zamówień

• Pakowanie oraz przepakowywanie towaru

Wymagania

* Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
* Prawo jazdy kat. B, własny samochód
* Doświadczenia w pracy na magazynie (w kompletowaniu zamówień/pakowaniu towarów) za pomocą systemu słuchawkowego "pick by voice"

* Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Płatny urlop
* Zakwaterowanie
* Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem
* Kontakt z opiekunem w kraju

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elasty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka