Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta, znanego producenta kawy w okolicach Hamburga poszukujemy komisjonerow

Obowiazki:

-komisjonowanie (zbieranie zamowien), paletowanie, pakowanie
-praca ze skanerem recznym lub przy komputerze (w zaleznosci od dzialu)
-ogolne zadania magazynowe

Oferujemy:

-pomoc polskiego koordynatora
-niemiecka umowa
-niemiecki podatek i ubezpieczenie
- zakwaterowanie: przez pierwsze 3 miesiace w calosci oplaca firma - 20 € za dobe; w 4-ym miesiacu firma doplaca 10 € czyli polowe, natomiast od 5-ego miesiaca pracownik oplaca kwatere we wlasnym zakresie
-jednorazowa premia w wysokosci 200 € (w formie bonu do Amazon po przepracowaniu trzech miesiecy)

Wymagania

-mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego
-mile widziany wlasny samochod
-mile widziane doswiadczenie na stanowisku komisjoniera lub magazyniera
-gotowosc do pracy na zmiany

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 200PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka