Opis stanowiska pracy

Wydawnictwo Presspekt - wydawca oficjalnego biuletynu przedmeczowego Asseco Resovii Rzeszów poszukuje osób do kolportażu bezpłatnych gazet, które będą rozdawane na ulicach w centrum Rzeszowa w dniach:
07(środa) i 12(poniedziałek) grudnia 2011r.
Przewidywane godziny kolportażu: 9:00 - 15:00.

Oferujemy:
* wynagrodzenie w wysokości 8 zł netto/godz., wypłacane po zakończeniu akcji.

Zapraszamy do współpracy!

Wymagania

- dyspozycyjność
- odpowiedzialność
- uczciwość
- dobra prezencja, miła aparycja
- komunikatywność
- ukończony 16 rok życia

Prezentacja firmy

Firma świadcząca usługi w zakresie kolportażu materiałów reklamowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2011
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta