Kolportaż bezpłatnych gazet sportowych w Katowicach

Wydawnictwo Presspekt

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wydawca publikacji o tematyce sportowej, poszukuje młode osoby do rozdawania bezpłatnych gazet w wybranych punktach w centrum Katowic oraz w niektórych miastach ościennych.

Kolportaż gazet będzie odbywał się w terminie: 27 luty - 3 marzec

Oferujemy:
*Czas pracy ok. 6-7 godz/dzień
**Okres pracy od poniedziałku (27.02.) do piątku (03.03.)
***Godziny pracy między 8:00 a 17:00,
****Stawkę godzinową w wysokości 12,00 zł/godz. netto(na rękę),
*****Wynagrodzenie wypłacane w ostatnim dniu pracy.

ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY!

Uwaga! Z wybranymi osobami będziemy umawiać się telefonicznie w piątek (25.02.), dlatego prosimy w odpowiedzi podawać numer kontaktowy.

Wymagania

- dyspozycyjność
- odpowiedzialność, uczciwość
- entuzjazm
- komunikatywność
- dobra prezencja, miła aparycja
- ukończony 16 rok życia

Prezentacja firmy

Wydawnictwo segmentu custom publishing specjalizujące się w wydaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta