Koder xHTML / CSS

BloomNet

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

BloomNet to zespół profesjonalistów, których pasją są nowe technologie, programowanie, grafika i kreacja, media internetowe oraz komunikacja. Łączymy strategiczne i kreatywne myślenie z rozwiązaniami IT wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Poszukujemy koderów xHTML/CSS do pracy w Olsztynie. Obowiązkiem osoby na tym stanowisku będzie przekształcanie projektu graficznego na poprawny kod HTML i CSS. Mile widziana umiejętność projektowania interfejsu użytkownika w technologii jQuery.
Oferujemy pracę w młodym i prężnym zespole nad ciekawymi projektami, zarówno dla klientów z Polski jak i z zagranicy.

Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności. Poszukujemy osób zainteresowanych zarówno praktykami/stażem, jak również doświadczonych koderów.
Wsparcie w poszerzaniu umiejętności oraz możliwości rozwoju.

Wymagania

  • Znajomość przekształcania projektu graficznego na kod HTML i CSS zgodny ze standardami w3c
  • Skrupulatność podczas wykonywanej pracy i dbałość o szczegóły
  • Znajomość najważniejszych różnic występujących pomiędzy popularnymi przeglądarkami
  • Umiejętność realizowania celów zawartych w projekcie

Mile widziane

  • Znajomość jQuery
  • Umiejętne poruszanie się w git
  • Znajomość systemu linux

Prezentacja firmy

BloomNet to zespół profesjonalistów, których pasją są nowe technologie, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy