Opis stanowiska pracy

Webiso to agencja interaktywna kreatywnie wykorzystująca potencjał Internetu. Dostarczamy innowacyjne i nowoczesne rozwiązania dla firm i instytucji. Od ponad 5-ciu lat specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, e-commerce i aplikacji webowych. Mamy na swoim koncie ponad 100 wdrożonych projektów.

W firmie WEBISO będziesz miał okazję pracować przy ciekawych projektach, zdobywając doświadczenie i pogłębiając swoje umiejętności.

Oferujemy:

• Elastyczny czas pracy (do ustalenia: ½, 3/4, pełen etat)

• Pracę w biurze w centrum Krakowa (okolice Jubilatu)

• Wyzwania w pracy nad ciekawymi zleceniami

• Miłą atmosferę w pracy

Miejsce pracy: Kraków, ul. Tatarska 5.

CV i portfolio prosimy kierować poprzez formularz.

Wymagania

• Dobra znajomość XHTML i HTML 5 oraz CSS w tym CSS 3

• Znajomość JavaScript

• Podstawowa znajomość obsługi programu Photoshop

• Znajomość języka angielskiego (minimum w zakresie czytania dokumentacji technicznej)

Zadania realizowane na tym stanowisku:

• Tworzenie kodu HTML/CSS na podstawie projektu graficznego

• Modyfikacja skryptów JavaScript

• Implementacja CMS’a do stron internetowych

• Wprowadzanie modyfikacji na stronach internetowych i publikacja na nich materiałów

Mile widziane:

• Umiejętność tworzenia stron w technologii RWD - stron responsywnych,

• Znajomość biblioteki JQuery

• Znajomość PHP oraz MySQL

• Umiejętność posługiwania się znacznikami Smarty

• Doświadczenie na podobnym stanowisku, również freelancerskim (mile widziane portfolio),

• Znajomość zagadnień optymalizacji stron do poprawnego wyświetlania pod różnymi przeglądarkami

• Znajomość zagadnień optymalizacji kodu pod pozycjonowanie

• Student studiów dziennych (3-ci – 5-ty rok), zaocznych lub wieczorowych

Prezentacja firmy

Dostarczamy innowacyjne i nowoczesne rozwiązania dla firm i instytucji. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce