Koder HTML/CSS miejsce pracy: Wrocław/zdalna

Stowarzyszenie Centrum Rozwiązań Systemowych

50-305 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Rozwiązań Systemowych (CRS) poszukuje osoby na stanowisko:

Koder HTML/CSS

miejsce pracy: Wrocław/zdalna

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

  • kodowanie stron (Css, Wordpress) na podstawie dostarczonych layoutów graficznych i mockup’ów - zgodnie ze standardami dostępności WCAG 2.0,
  • cięcie layoutów graficznych do html/css,
  • współpraca z grafikiem,
  • dobór i instalacja odpowiednich pluginów Wordpress.

Oferujemy:

  • udział w ambitnych projektach – tworzenie gier symulacyjnych dla biznesu, nauki i środowiska
  • elastyczne godziny pracy - praca zdalna, zadaniowa,
  • zdobycie doświadczenia w dynamicznie działającej organizacji,
  • pracę w profesjonalnym zespole.

Niezbędne:

  • bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS3,
  • doświadczenie w kodowaniu stron responsywnych,
  • doświadczenie w tworzeniu stron w oparciu o Wordpress,
  • komunikatywność, sumienność, samodzielność, odpowiedzialność – to nie są frazesy – naprawdę tego wymagamy.

Mile widziane:

  • znajomość JavaScript,
  • doświadczenie w tworzeniu stron zgodnych ze standardami WCAG 2.0,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Prosimy o składanie CV oraz listów motywacyjnych z załączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

W naszych inicjatywach i projektach kierujemy się myśleniem syste... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy