Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • znajomość specyfiki produkcyjnej branży meblarskiej
  • doświadczenie samodzielnej pracy na podobnym stanowisku w branży meblarskiej, lub wykształcenie branżowe
  • doświadczenie w zakresie zarządzania produkcją ( maszyny, materiał, personel ) w warunkach pracy trzyzmianowej
  • odpowiedzialność , rzetelność , samodzielność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,

Obowiązki:

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad pracą zmiany produkcyjnej
  • przydzielanie zadań pracownikom zmiany, oraz monitorowanie postępów pracy w trakcie zmiany
  • współpraca z działem logistyki i przygotowania produkcji
  • odpowiedzialność za terminowe i prawidłowe przygotowanie dokumentacji produkcyjnej

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Producent ekskluzywnych mebli

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Top management