Kierownik zmiany produkcyjnej

Gi Group Poland S.A.

Zabrze, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Zabrze
Masz doświadczenie w zarządzaniu zmianą produkcyjną? Praca z ludźmi to Twój sposób na życie? Zaaplikuj, może szukamy właśnie Ciebie :)

Dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy
Kierownika Zmiany Produkcyjnej

Zakres zadań:
• nadzorowanie podległego zespołu (liderzy obszarowi + pracownicy produkcyjni)
• bezpośredni nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji
• kontrola produktów oraz surowców pod katem realizacji obwiązujących zasad i zamówień
• koordynacja pracy na stanowiskach na poszczególnych etapach produkcji
• raportowanie przebiegu procesu produkcji do kierownika i dyrektora produkcji
• współpraca z innymi działami w zakresie planowania i organizacji produkcji
• kontrolowanie bieżących kosztów produkcji i strat materiałowych

Wymagania:
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• mile widziane wykształcenie techniczne
• dyspozycyjność do pracy zmianowej (II zmiany, w szczycie sezonu możliwość uruchomienia
III zmiany)
• umiejętności związane z zarządzaniem zespołem (delegowanie i egzekwowanie, motywowanie, angażowanie, planowanie rozwoju, ocena pracowników)
• umiejętność rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia oraz działania poza schematami
• wysoka świadomość wymogów bezpieczeństwa oraz jakości pracy
• mile widziana znajomość filozofii Lean i narzędzi z nią związanych (5S, Kaizen, Kanban, SMED, TPM, VSA, Six Sigma, Poka-yoke, Heijunka i DFMA)

Oferujemy:
• zatrudnienie bezpośrednio w firmie u Klienta
• pracę na 2 zmiany produkcyjne
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport
• możliwość rozwoju zawodowego w rozwojowej branży oraz kształtowania rozwoju nowej fabryki

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy