Antal Engineering & Operations
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • Monitoring i realizacja produkcji zgodnie ze specyfikacją i planem produkcji,
  • Optymalizacja kosztów produkcji,
  • Przygotowywanie i analiza danych produkcyjnych, usprawnianie procedur produkcyjnych,
  • Raportowanie produkcji, reagowanie na problemy produkcyjne, nadzór nad zabezpieczeniem jakościowym,
  • Monitoring prac na poszczególnych stanowiskach,
  • Zarządzanie podległymi pracownikami oraz koordynowanie działań w podległym obszarze.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość technik/narzędzi optymalizacyjnych, takich jak: Lean Manufacturing, Kaizen, 5S, Six Sigma, TPM, TQM,
  • Wiedza z obszaru Project Management, Process Improvement,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem,
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl