Opis stanowiska pracy

RAFS Sp. z o. o. od 1997 roku dynamicznym podejściem pomogliśmy kilku tysiącom przedsiębiorstw przekładać ich wizję na produkcję najróżniejszych opakowań kartonowych.
Obecnie w związku z dynamiką rozwoju firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

nadzór nad procesem produkcyjnym pod względem terminowości, jakości, wydajności
zarządzanie zespołem zmianowym w zakresie organizacji pracy, dobrej komunikacji wewnątrz zespołu i między zespołami, planowania czasu pracy i obsadzenia zmian
doskonalenie procesu produkcji
motywowanie, nadzorowanie i koordynowanie pracy zespołu
organizacja pracy na stanowiskach
dbałość o przestrzeganie norm obowiązujących systemów bezpieczeństwa i jakości
dbanie o utrzymywanie standardów z zakresu BHP i p. poż.

Wymagania

Oczekiwania:

wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne (wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem)
doświadczenie na podobnym stanowisku
znajomość metod optymalizacji procesów oraz postawa sprzyjającą wprowadzaniu usprawnień
umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi (planowanie pracy, motywowanie, ocena)
zdolność pracy pod presją czasu i środowiska
dyspozycyjność (praca w systemie trzyzmianowym)
umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
nastawienie na współpracę, dobre umiejętności komunikacyjne, asertywność

Mile widziane:

doświadczenie zawodowe w branży opakowań kartonowych
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
miłą atmosferę pracy w ekonomicznie stabilnym przedsiębiorstwie
wynagrodzenie zasadnicze oraz premie

CV proszę przesyłać w formacie .doc lub .pdf

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883 z późn. zm.)

Prezentacja firmy

Profil działalności Firmy - obsługa Klientów w zakresie komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 750PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca