Kierownik Zmiany Produkcji - Technolog

InterKadra Sp. z o.o.

Kolonia Klepaczka, śląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kolonia Klepaczka

Obowiązki:
-organizowanie pracy zespołu działu produkcyjnego (30 osób na zmianie);
-aktywne wsparcie organizacyjne i technologiczne procesów uruchamiania produkcji przy udziale innych członków zespołu wdrożeniowego;
-osiąganie założonych celów oraz optymalizacja procesów produkcyjnych;
-bezpieczeństwo pracy podległych pracowników i monitorowanie procesu produkcyjnego;
-prowadzenie racjonalnej gospodarki surowcowej i materiałowej;
-bieżące raportowanie zleconych zadań do Kierownika działu oraz Dyrektora zakładu produkcyjnego;
-współpraca z pozostałymi działami Firmy;
-dbanie o satysfakcję klientów poprzez dostarczanie produktu o najwyższej jakości.

Wymagania:
-min. 2-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
-min. wykształcenie na poziomie średnim ( preferowane wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywności/biotechnologii lub pokrewne );
-umiejętność analitycznego myślenia i sprawne działanie w środowisku produkcyjnym (mile widziane
doświadczenie w przemyśle spożywczym);
-praktyczna znajomość systemów zarządzania jakością w obszarze BRC/IFS/HACCP;
-dobra znajomość środowiska MS-Office;
-zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole;
-gotowość do pracy w systemie 3–zmianowym, docelowo 4-brygadowym;
-pasja, zaangażowanie i entuzjazm w działaniu;
-umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu;
-umiejętność ustalania priorytetów oraz koncentracji na realizacji celów;
-komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
-pracę w nowopowstałej, zautomatyzowanej piekarni w okolicach Częstochowy;
- łatwy dojazd do miejsca pracy, dzięki lokalizacji przy DK1;
-stałą pracę z możliwością rozwoju osobistego oraz podnoszenia kwalifikacji;
-terminowo wypłacane wynagrodzenie;
-bardzo dobre warunki pracy;
-możliwość zdobycia lub pogłębienia dotychczasowego doświadczenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.