Kierownik zmiany / Mistrz zmiany - Automotive

Human & Hunter Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Miejsce pracy: Żory

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta (branża automotive) poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownika zmiany/Mistrza zmiany.

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja zleceń produkcyjnych przy ścisłej współpracy z działem jakości, zakupów i obsługi klienta;
  • Kierowanie podległym zespołem;
  • Planowanie personelu w ramach optymalnego obsadzenia zmian produkcyjnych;
  • Współudział przy rekrutacjach pracowników, jak i wdrażanie nowych pracowników;
  • Przeprowadzanie programów udoskonalających, w odniesieniu do optymalizacji kosztów i jakości;
  • Prowadzenie analiz wewnętrznych i zewnętrznych reklamacji i współtworzenie planów naprawczych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość technik i narzędzi optymalizujących;
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy zespołu
  • Komunikatywność i zaangażowanie.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę;
  • Pracę w renomowanej firmie z branży automotive;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Bogaty pakiet szkoleń;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Narzędzia pracy;
  • Zróżnicowaną i samodzielną pracę w której ma się realny wpływ na kształtowanie organizacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.