Kierownik zmiany / Kierownik produkcji

BIURFOL Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

BIURFOL - przedsiębiorstwo o 30-letnim doświadczeniu produkcyjnym w branży szkolnej i biurowej. Specjalizujemy się w wytwarzaniu artykułów biurowych standardowych i personalizowanych z folii PCV oraz PP.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Toruń

Jeden z największych w kraju producentów artykułów biurowych i szkolnych z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK ZMIANY

Zadania:

  • prowadzenie procesów produkcyjnych
  • planowanie produkcji
  • kontrola jakości
  • rozliczanie wydajności
  • współpraca z Działem Handlowym
  • delegowanie zadań i obowiązków pracownikom
  • koordynacja poszczególnych działów
  • nadzór nad efektywnością produkcji i wykorzenianiem surowców
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań

Oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego
  • doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu grupą osób
  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • kreatywności i poszukiwania nowych rozwiązań

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w stabilnej firmie
  • dodatkowe profity w postaci kart medycznych, rekreacyjnych, żywieniowych

Informacje dodatkowe:

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży poligraficznej, opakowaniowej, drukarskiej, przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • mile widziana osoba z Torunia lub okolic